ماموریتی که امضای ماست

بهبود و رفع چالش‌های برق و الکترونیک در صنایع به کمک فناوری‌های منحصر بفرد در کلاسِ جهانی

توام با بهینه‌سازی مستمر جهت افزایش کیفیت و کاهش قیمت

استراتژی ما

معتقدیم موفقیت سه‌ دروازه‌ ارگان زمانی بدست می آید که اولین و آخرین انتخاب شما محصولات ما باشد و برای نیل به این مهم، موارد زیر مد نظر ماست:

 

ایجاد ارتباط بلندمدت با مشتری با هدف تشکیل یک مشارکت قابل اتکاء و پایدار

حرکت در لبه تکنولوژی و پیشرو بودن در تکنولوژی‌های برتر

ارایه محصولات با بالاترین استانداردهای داخلی و بین‌المللی

باز طراحی تولید ماژول‌های مکمل جهت افزایش کیفیت و دوام، توام با کاهش قیمت‌ها

تولید با کیفیت‌ترین محصولات و حضور در بازار جهانی

ارایه خدمات و پشتیبانی فنی با رویکردی در کلاس جهانی

ارزش‌های بنيادی ما

خلاقيت و نوآوری

خلاقیت اساس ایجاد هر محصول و خدمات نوآورانه است، از این رو، رویکرد با تفکر خلاق و ارایه راه‌‌حل‌های نوین، نیرو محرکه رشد سازمانی است. سه‌ دروازه‌ ارگان با بهره‌مندی از طیف وسیعی از علوم و فنون انحصاری و با تجربه‌ای عمیق در سطوح مختلف، پیشرفت در مرزهای تکنولوژی را ممکن کرده است در نتیجه خود را در صنعت برق و الکترونیک پیشتاز می‌داند.

كيفيت بی‌همتا

با توجه به کاربرد فراوان تجهیزات و ابزارهای نوین در صنایع و احتمال آسیب‌پذیری آن‌ها، بر این شدیم تا علاوه بر طراحی و ساخت محصولات با فن‌آوری پیشرفته، کیفیت برتر را به عنوان یک اصل اجتناب ناپذیر قرار دهیم.

مشتری مداری

اشاعه فرهنگ مشتری محوری و رعایت حقوق مشتری به عنوان شریک سازمانی، بخش جدایی ناپذیر بینش ماست چرا که معتقدیم همسویی و درک خواسته‌های مشتری وظیفه ماست.

بهبود مستمر

بهسازی و توسعه فن‌آوری و در نتیجه بهبود در روند تولید با هدف نیل به کیفیت برتر و کاهش قیمت، سرلوحه سازمان ماست.

تعلق خاطر به شرکت

ایجاد روحیه تعلق خاطر در سازمان، نیرو محرکه پیش‌برد اهداف سازمان است چراکه پیوند آشکاری میان مشارکت کارکنان و رضایت شغلی وجود دارد و بر این باوریم که در چنین محیطی، کارکنان عملکرد بهتری دارند و برای نیل به این مهم، رویکردهایی از جمله آگاه نگه داشتن کارکنان در مورد عملکرد شرکت، ارائه پاداش و ارتقا شغلی و ارائه بازخورد منظم در شرکت سه دروازه ارگان اتخاذ می‌گردد، از این رو کارکنان، خود را متعلق به شرکت می‌دانند و اهدافشان همراستای اهداف شرکت می‌شود.